KRL1220E-M-R047-F-T5
MFR.Part #
KRL1220E-M-R047-F-T5
JLCPCB Part #
C2075261
Package
0805
Description
47mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS