KRL1220E-M-R012-F-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
KRL1220E-M-R012-F-T5
JLCPCB Part #
C2073562
Package
0805
Description
12mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS