KRL1220E-M-R010-F-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
KRL1220E-M-R010-F-T5
JLCPCB Part #
C4216576
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 500mW ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS