HRG3216Q-45R3-D-T5
MFR.Part #
HRG3216Q-45R3-D-T5
JLCPCB Part #
C1720996
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS