HRG3216Q-41R2-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-41R2-D-T1
JLCPCB Part #
C1724290
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS