HRG3216Q-36R5-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-36R5-D-T1
JLCPCB Part #
C1723010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS