HRG3216Q-22R6-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216Q-22R6-D-T5
JLCPCB Part #
C1719917
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS