HRG3216Q-17R8-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-17R8-D-T1
JLCPCB Part #
C1723341
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS