HRG3216Q-16R0-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-16R0-D-T1
JLCPCB Part #
C1723466
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS