HRG3216Q-15R4-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-15R4-D-T1
JLCPCB Part #
C1723512
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS