HRG3216Q-13R0-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-13R0-D-T1
JLCPCB Part #
C2093731
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS