HRG3216Q-10R0-D-T5
MFR.Part #
HRG3216Q-10R0-D-T5
JLCPCB Part #
C1719428
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS