HRG3216P-9310-B-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-9310-B-T1
JLCPCB Part #
C4235279
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS