HRG3216P-9100-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-9100-D-T5
JLCPCB Part #
C1722070
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 910Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS