HRG3216P-9092-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-9092-D-T5
JLCPCB Part #
C1719830
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS