HRG3216P-88R7-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-88R7-B-T1
JLCPCB Part #
C4131950
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS