HRG3216P-64R9-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-64R9-B-T1
JLCPCB Part #
C3916551
Description
-55℃~+155℃ 1W 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS