HRG3216P-5601-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-5601-D-T1
JLCPCB Part #
C4183530
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS