HRG3216P-5111-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-5111-B-T5
JLCPCB Part #
C4056604
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS