HRG3216P-48R7-D-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-48R7-D-T1
JLCPCB Part #
C4056766
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS