HRG3216P-4870-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-4870-B-T5
JLCPCB Part #
C4004596
Description
-55℃~+155℃ 1W 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS