HRG3216P-4222-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-4222-B-T5
JLCPCB Part #
C4221721
Description
-55℃~+155℃ 1W 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS