HRG3216P-3922-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-3922-B-T1
JLCPCB Part #
C4339101
Description
-55℃~+155℃ 1W 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS