HRG3216P-3901-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-3901-D-T5
JLCPCB Part #
C1720973
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS