HRG3216P-3652-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-3652-D-T5
JLCPCB Part #
C4130687
Description
-55℃~+155℃ 1W 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS