HRG3216P-3090-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-3090-D-T1
JLCPCB Part #
C1723125
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 309Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS