HRG3216P-2941-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-2941-D-T5
JLCPCB Part #
C1721195
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.94kΩ 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS