HRG3216P-2670-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-2670-B-T1
JLCPCB Part #
C4034692
Description
-55℃~+155℃ 1W 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS