HRG3216P-2262-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-2262-B-T5
JLCPCB Part #
C4222473
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS