HRG3216P-2211-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-2211-D-T5
JLCPCB Part #
C4322849
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS