HRG3216P-2102-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-2102-D-T5
JLCPCB Part #
C1719541
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 21kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS