HRG3216P-1961-D-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-1961-D-T1
JLCPCB Part #
C1723342
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS