HRG3216P-1960-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1960-B-T1
JLCPCB Part #
C6571106
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS