HRG3216P-1821-B-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-1821-B-T1
JLCPCB Part #
C4201191
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS