HRG3216P-1801-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1801-B-T1
JLCPCB Part #
C4019303
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS