HRG3216P-1800-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1800-B-T5
JLCPCB Part #
C4030831
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS