HRG3216P-1780-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1780-D-T5
JLCPCB Part #
C3944424
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS