HRG3216P-1741-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1741-D-T1
JLCPCB Part #
C4143237
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS