HRG3216P-1691-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1691-B-T1
JLCPCB Part #
C4258746
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS