HRG3216P-1622-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1622-D-T1
JLCPCB Part #
C1723259
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS