HRG3216P-1622-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1622-B-T1
JLCPCB Part #
C3912885
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS