HRG3216P-1600-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1600-B-T5
JLCPCB Part #
C3989426
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS