HRG3216P-1582-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1582-D-T5
JLCPCB Part #
C4294175
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS