HRG3216P-1541-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1541-D-T5
JLCPCB Part #
C1719764
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS