HRG3216P-1470-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1470-D-T1
JLCPCB Part #
C1723431
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS