HRG3216P-1432-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1432-D-T5
JLCPCB Part #
C1719563
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS