HRG3216P-1372-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1372-D-T1
JLCPCB Part #
C1723542
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS