HRG3216P-1241-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-1241-D-T5
JLCPCB Part #
C4028098
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS