HRG3216P-1151-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1151-D-T5
JLCPCB Part #
C3965387
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS