HRG3216P-1151-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1151-B-T1
JLCPCB Part #
C4160877
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS